Generell kontaktinformasjon

Øyas Venner - adresseliste - Tillitsvalgte   Web adresse
Postboks 436, 3201 Sandefjord    www.oyasvenner.org 
Org.nr. 982 102 006 – Kontonr. 2400 31 55575  

Verv Navn Adresse Telefon E-mail adresse Valg for periode Oppgave
Leder Olav Helge  Hellinga 10, 1481 HAGAN 41 66 75 49  olav.helge@getmail.no 2018-2019  
Nestleder Finn Aage Aasmundsen  Tjuvholmen alle 21, 0252 OSLO 90 09 88 01  aasmel2@getmail.no 2018-2020  
Styremedlem Stein K. Engh  Ørsnesalleen 20 D, 3120 NØTTERØY  92 85 89 88  stein@enghs.no 2018-2020 Kasserer/regnskapsfører
Styremedlem Ivar Otto Myhre Hystadveien 15, 3208 SANDEFJORD  41 50 40 37  ivarottom@outlook.com 2017-2019  Juridisk rådgiver 
Styremedlem Johnny Vallestad Barlinda 48, 4870, FEVIK 40 85 47 85  johnny.vallestad@bilfinger.com 2018-2020 Webmaster
Styremedlem Bjørn Larsen  Sparsv. 19, 3138 SKALLESTAD 99 77 79 95  sparsvei@hotmail.com 2018-2019  
Styremedlem Ragnar K. Olsen  Parkveien 18, 3085 HOLMESTRAND  91 62 70 87  ragnar.olsen1@sf-nett.no 2018-2019  
Styremedlem Per Magnar Holthe  Rudslåtten 23, 2830 RAUFOSS 91 70 15 31  marbruc@online.no Valg fra Innlandet  
Varamedlem Brit Moe Andersen Vesle Hauan vei 1, 3212 SANDEFJORD 98 41 44 52  britma@sandefjordbredband.net 2018-2020  
Varamedlem Signe Berit Ringdal  Stubveien 2, 3208 SANDEFJORD 41 60 39 17  singring@online.no 2018-2020  
Varamedlem Arnhild Wangen  Arnljot Gellines vei 15, 0657 Oslo 90 72 57 20  arwangen@online.no 2018-2019  
Varamedlem Berit Wangen Lillakerveien 33 D, 0284 OSLO  90 65 14 95  berit.wangen@spama.no 2018-2019  
Varamedlem Thor Olav Granberg  Husebyv. 12 B, 2020 SKEDSMOKORSET  63 87 93 08  thorolavgranberg@live.no 2017-2019   
Varamedlem Hans Christian Kjæraas  Linderleveien 7, 3209 SANDEFJORD  91 37 35 24 hans.kristian.kjeraas@sandefjordbredband.no 2018-2020 Slappen
Varamedlem Anstein Kolbuholen  Løkenvegen 99, 2344 ILSENG  98 86 22 76  kolbuholen@hotmail.com 2018-2020  

ANDRE VERV 2017-2018
 
Valgt av årsmøtet:
Revisorer :
Per-Erik Schønberg-Hansen - Furulundstoppen 25, 0282 OSLO - M 90 05 44 86
 - T 22 60 38 00 - pe@ph1.no
Thomas E. Binnie jr. - Grefsrødvegen 4, 1560 LARKOLLEN, P 69 26 39 57, M 93 06 72 44
Thomas.binie@tinex.no
Valgkomite :
Signe Berit Ringdal (se ovenfor)
Håkon Andersen - Vesle Hauan vei 1, 3212 SANDEFJORD - P 33 46 66 19
Kjell Tokstad - Sognsveien 145, 0860 OSLO - M 46 91 33 91- kjell.tokstad@outlook.com
 
Valgt/utpekt av styret:
Redaktør av SGT:
Gustav F. Ellingsen  - Sveitsisk mob. 41-79 929 3977 - Norsk mob. 90 98 00 59 - gfellingsen@yahoo.com – SGT sgtidende@gmail.com
Lotterikomite/Fondsstyre:
Wenche Andersen - Sjøstrand 6 L-062, 3209 SANDEFJORD
P 33 46 13 69 - M 90 09 46 28 - waona@frisurf.no  
Bjørg Jorun Hagen - Lindgaards gate 71 A, 3213 SANDEFJORD -  
P 33 46 24 89, M 90 52 43 29 – bjorg.hagen@yahoo.no
Kalender-redaksjonsgruppe:
Thomas E. Binnie jr. (se ovenfor)
Erik Evensen
Finn Aage Aasmundsen (se ovenfor)
Slappen:
Hans Christian Kjæraas (se ovenfor)



Glasgowhuset: Slik ser foreningens hus ut: